Serwis tekstowo.pl ma już ponad 1,5 miliona przetłumaczonych tekstów!

Serwis tekstowo.pl ma już ponad 1,5 miliona przetłumaczonych tekstów!

Ile mieliście takich zagranicznych piosenek, że słuchaliście ich, próbowaliście rozszyfrować jej słowa lub po prostu zrozumieć, co autor miał na myśli, po czym poddając się, wchodziliście na Tekstowo i mówiliście "No tak, przecież to oczywiste!"? Wychodzi na to, że łącznie jakieś 1.5 miliona. 


Tekstowo to serwis, z którego chyba każdy chociaż raz skorzystał i albo odkrywał prawdziwe znaczenie danych piosenek, albo kręcił nosem na tłumaczenia innych użytkowników. Bo właśnie na aktywności użytkowników portal się opiera i to oni go tworzą.Widoczny licznik na górze strony wskazuje, że serwis przekroczył właśnie liczbę ponad 1 500 300 przetłumaczonych tekstów piosenek! Można przyczepić się, że jest to 1.5 miliona wrzuconych tekstów - w tym polskich, z tym że one także najczęściej są tłumaczone na język angielski. Tekstowo zostało założone w maju 2006 roku i od tej pory pojawiło się tam aż tyle tekstów - aż trudno w to uwierzyć.

Nowe piosenki jednak cały czas się pojawiają, a według licznika kolejnych 14 tysięcy czeka na przetłumaczenie, więc to nie jest tak, że amatorzy tłumaczeń nie mają już czego szukać na portalu. Serdecznie gratulujemy właścicielom strony i życzymy kolejnych sukcesów!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.