Tegoroczne żarty YouTuberów z okazji Prima Aprilis!

Tegoroczne żarty YouTuberów z okazji Prima Aprilis!

Początek kwietnia wiąże się z jednym pospolitym dniem, podczas którego wszyscy w formie żartu straszą innych by później uświadomić ich, że jest Prima Aprilis. Dotyczy to także internetowych twórców, którzy co roku nagrywają filmy bądź piszą posty informujące o na przykład poważnych zmianach w ich życiu, zamknięciem kanału itd. Zobaczcie co przygotowali dla swoich widzów tym razem!


KLIKNIJ TUTAJ ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU - BEZ NIEJ NIE POWSTAŁBY TEN ARTYKUŁ.


Tegoroczne święto Prima Aprilis przyniosło kolejną dawkę pranków ze strony polskich YouTuberów. Część z nich była naprawdę śmieszna i od razu było wiadomo, że danych czynów nie można brać na poważnie, lecz kilka z zaprezentowanych przez twórców żartów na samym początku wydawała się prawdziwa - dopiero później ujawniane było sprostowanie i cała prawda. Poniżej przedstawimy Wam kilka psikusów ze strony YouTuberów.

Tradycyjnie nie zabrakło wpisów oznajmiających o zakończeniu internetowej kariery kilku twórców - niektóre napisany były w sposób humorystyczne, a pozostałe względnie poważnie.

Gimper postanowił natomiast uświadomić swoich widzów, że cały czas żyli w błędzie sądząc, że Tomek jest homoseksualny. O faktycznym stanie rzeczy poinformował nas na Facebooku.DeeJayPallaside z kolei opublikował film traktujący o roszczeniu jakie wniosła przeciw niemu pewna firma z powodu jej zniesławienia. Wszystko jednak okazało się oczywiście żartem z okazji dzisiejszego święta.PewDiePie postanowił pomóc polskiemu YouTuberowi, a dokładniej mkrr3, który znany jest z ogrywania komputerowych gier karcianych. Jesteśmy pewni, że współpraca tych obu świetnych osób przyczyni się do ich wspólnego rozwoju. Co myślicie o tym żarcie?Dem3000 natomiast nagrał specjalny materiał, w którym zupełnie poważnie informuje swoich widzów o zakończeniu kariery na YouTube i rozpoczęciu pracy na gospodarstwie. Na szczęście na samym końcu filmu uświadamia widzów, że się nigdzie nie wybiera.Ten klip był długo wyczekiwany przez osoby śledzące kanał TVGRY.pl. Krzesła to nieodłączny element naszego życia, bez nich praktycznie nie można sobie go wyobrazić. Jak jednak przyczyniły się do rozwoju gier wideo i jakie pełnią w nich funkcje? Przekonajcie się sami.Jest jednak jedna sprawa, o której nie wiadomo do końca czy jest prawdą, czy żartem. Wczoraj na światło dzienne wyszedł film Remka, w którym wraz z Rembolem informuje nas o przegranym zakładzie, którego stawką było zgolenie się na łyso. Zdania widzów są podzielone, jedni uważają to za fakt, a drudzy za zwykły fotomontaż lub charakteryzacje. A wy, co sądzicie?W komentarzach piszcie jak wy spędziliście dzisiejszy dzień i czy udało się wam kogoś naprawdę wkręcić! Poinformujcie nas też, który żart polskiego twórcy spodobał się wam najbardziej.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.