Team X powraca w nowym składzie

Team X powraca w nowym składzie

Przez ostatni rok temat powolnego rozłamu Teamu X wielokrotnie do nas powracał. Przygoda zespołu założonego przez Stuu już się zakończyła. Jednak, po kilku miesiącach ciszy, Team X powraca z nowym składem. Tym razem twarzą projektu została Natsu — ostatnia i jedyna osoba z pierwotnego Teamu.


Jakiś czas temu, Marcin Dubiel opublikował krótki film podsumowujący jego perspektywę pobytu w domu X. Pomimo wielu kontrowersji i błędów, które m.in. doprowadziły do walki Marcina z Kacprem Błońskim na FAME MMA 8 - YouTuber wspomina ten czas dość sentymentalnie.


„Nowa jakość. Nowy Team.” - takimi słowami zapowiadany jest odświeżony projekt Team X, który startuje już w najbliższą sobotę. Natsu, jako lider nowej grupy, zaprosiła widzów do subskrybowania kanału Teamu, na którym będzie tworzone daily.

Co ciekawe, za „Team X 2” wciąż odpowiada ta sama agencja założona przez Stuarta — Spotlight Agency. 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TEAM X (@teamxoficjalnie)

Na razie istnieją podejrzenia, że nowymi członkami Teamu X będą m.in.: Karol Pieszko, Monika Kociołek, Leksiu, Sheo, Julia Żugaj oraz Patrycja Mołczanow. Na ich czele staje oczywiście Natsu. Jednak nie bierzmy tego za pewnik, bo oficjalny start kanału rusza dopiero w sobotę o godzinie 16.


Czekacie na nowy Team X? Czy nowi mieszkańcy zadowolą fanów poprzedniej ekipy? Dajcie znać!


Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.