TaZ zdradza kulisy e-sportu oraz zarobki graczy!

TaZ zdradza kulisy e-sportu oraz zarobki graczy!

Ostatnie zmiany w zespole Virtus.pro odbiły się szerokim echem, o czym pisaliśmy tutaj. Ze składu odszedł charyzmatyczny Taz, który ostatnio udzielił bardzo obszernego wywiadu dla Michała Szafrańskiego, z którym rozmawia o e-sporcie. 


Michał Szafrański przeprowadził ponad 2-godzinną rozmowę z byłym zawodnikiem Virtus.pro - Wiktorem "TaZem" Wojtasem. Ich rozmowa dostępna jest w formie video na YouTube, podcastu oraz tekstowej.Panowie poruszyli masę tematów związanych głównie z e-sportem i całym tym światem. TaZ opowiada o swojej historii z elektroniczną rozrywką, drodze do sukcesu, poświęceniu i zarobkach, jakie są w profesjonalnym e-sporcie.

Te ostatnie są szczególnie ciekawym tematem. Konkretne stawki dla najlepszych e-sportowców są znane dzięki jawnej puli nagród, która obowiązuje na danych zawodach. Jednak pula nagród dzielona na członków drużyny i wszystkich uczestników turnieju sprawia, że pieniądze są bardzo często pojęciem względnym dla e-sportowca.

Chociaż rozmowa jest długa, to jednak warto posłuchać TaZa i Michała, bo można z niej wyciągnąć naprawdę dużo. Często w ciągu dnia marnujemy więcej czasu niż dwie godziny, dlatego naprawdę warto "zmarnować" go w ten sposób.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.