Zmiany w składzie Virtus.pro!

Zmiany w składzie Virtus.pro!

Polska scena esportowa od wczoraj huczy, a wszystko za sprawą jednego wpisu na Twitterze, który wywołał ogromne poruszenie. Jak się okazało, cała sprawa dotyczy drużyny Virtus.pro, a dokładniej jej składu. Przy obecnej sytuacji, zmiany były kwestią czasu, ale czy spodziewaliście się akurat takiej decyzji?


Ta decyzja będzie bolesna dla fanów starego już składu Złotej Piątki. Problemy w zespole pojawiły się już jakiś czas temu, a jak dowiedzieliśmy się dzisiaj, jedyną nadzieją na poprawę jest zmiana wśród zawodników. Dokładniej jednego z nich - Wiktora "Taza" Wojtasa, który został odsunięty na rezerwę, a w jego miejsce wejdzie nie kto inny jak Michał "Michu" Müller, który przynajmniej przez najbliższe 30 dni, będzie zasilał skład na zasadzie wypożyczenia. W VP zagra zatem podczas zbliżającego się turnieju StarSeries i-League w Kijowie oraz IEM 2018 w Katowicach.Po decyzji organizacji w internecie jest niesamowicie głośno. Zmiany zostały opisane przez samego Micha, a także TaZa, który przyjął do wiadomości zmiany i zapewnił, że to nie koniec jego kariery.

Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych tego typu ogłoszeń? Wiele na to wskazuje... Jak pisze organizacja Virtus.pro, w marcu mają pojawić się następne informacje na temat zmian w drużynie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.