Obietnica została spełniona - TaZ dostał nowego Mercedesa od Virtus.pro!

Obietnica została spełniona - TaZ dostał nowego Mercedesa od Virtus.pro!

TaZ - jeden z zawodników drużyny Virtus.pro w cs:go - pochwalił się dzisiaj obiecanym prezentem, który otrzymał od swojego przełożonego. To nowy Mercedes GLC! 


Jakiś czas temu, na naszym rodzimym podwórku esportowym, krążyły plotki o tym, że TaZ ma otrzymać samochód od samego dyrektora organizacji Virtus.pro - Antona Cherepennikova, który to obiecał zakupić Wiktorowi nową E-klasę Mercedesa, jeżeli ten poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa nad drużyną Astralis. Pisaliśmy o tym tutaj.Wiele osób przypuszczało, że to tylko żart i właściciel organizacji sprezentuje TaZowi zabawkowy samochód albo cała obietnica skończy się na pustych słowach, do czasu aż opublikowano wywiad z Antonem, w którego jednym z akapitów możemy przeczytać o relacji jego z Wojtkiem i rzeczywistych planach uhonorowania całokształtu pracy TaZa. Tutaj znajdziecie jego wypowiedź.

Dzisiaj wszystko stało się jasne i ostatecznie potwierdziło prawdziwość słów dyrektora Virtus.pro - TaZ otrzymał nowego Mercedesa i poinformował o tym na swoim facebooku! Co prawda nie jest to E-klasa, ale jak sam mówi - jako ojciec i mąż powinien mieć bardziej "rodzinny" pojazd:Gratulujemy i życzymy całej drużynie jeszcze większych sukcesów i nagród, które uwieńczą ich zasługi, a TaZowi wspaniałych wrażeń z jazdy nowym samochodem!

 

Ile wiesz o drużynie Virtus.pro? Sprawdź się i rozwiąż QUIZ poniżej!Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl