Przesada czy nie? Fanka wytatuowała sobie na ciele twarz Łukasza Jakóbiaka...

Przesada czy nie? Fanka wytatuowała sobie na ciele twarz Łukasza Jakóbiaka...

Pewnie wielokrotnie widzieliście zdjęcia ludzi, którzy postanowili wytatuować na swoim ciele twarz swojego idola czy autorytetu. Pewna kobieta postanowiła "wydziarać" na swoim ciele... twarz Łukasza Jakóbiaka.


Łukasz Jakóbiak od kilkunastu miesięcy stara się motywować ludzi na swoich wykładach. Sami mieliśmy przyjemność być na spotkaniu w Poznaniu i byliśmy pod wrażeniem historii Łukasza. Naprawdę świetnie, że osoby uczęszczające na wykłady potrafią zbudować dzięki nim na nowo swoją pewność siebie oraz wydobyć pokłady motywacji.

Mimo wszystko, czy tatuowanie na swoim ciele twarzy tzw. coacha (czy jakiejkolwiek innej osoby, np. YouTubera albo piosenkarza) nie przekracza pewnych granic? Dziś na swoich mediach społecznościowych, Łukasz Jakóbiak udostępnił zdjęcie, gdzie widać jego twarz, wytatuowaną na ciele fanki.
Ależ oczywiście, że to decyzja personalna, ale owa sytuacja wywołała spore poruszenie wśród pozostałych fanów YouTubera. Jedni łapali się za głowę, inni uważali, że Łukasz Jakóbiak nie ma się zbytnio czym chwalić...
To jest okropnie przykre, nie chwaliłbym się.

Niestety, jestem na nie...

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, biorąc pod uwagę to, że priorytetem coacha jest niewchodzenie w relacje emocjonalne z klientem, a na pewno nie o tak silnym działaniu uzależnienia go od swojej osoby. Gdybym uprawiała Pana zawód byłby to raczej zły znak, że robię coś nie tak, po części niezgodnie z etyką zawodu. Klientka przestała myśleć "jak ja bym to zrobiła" i zaczęła iść myślą "jakby zrobił to Łukasz"...

Ja bym nikogo bliskiego nie wytatuowała, a co mówić obcego- gratuluję odwagi!

Łukasz Jakóbiak postanowił rozwijać się w kierunku rozwoju osobistego i postanowił ruszyć z międzynarodowym kanałem, gdzie jego motywacyjne filmy będą tłumaczone na 23 języki, w tym nawet na język migowy! Więcej o tym przeczytacie w artykule na ten temat. 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.