Oto jak wygląda i nazywa się tani iPhone

Oto jak wygląda i nazywa się tani iPhone

Tytuł tego artykułu brzmi, jakby miał to być pierwszorzędny kawał. W zależności od poglądów może nim być, wszak tani iPhone nie musi być dla większości kogoś tani. 


W ten sposób jednak zaczął on być nazywany i tego musimy się trzymać. Najtańszy z trzech iPhone'ów, które zostaną zaprezentowane już w środę, będzie kosztować najprawdopodobniej około 699 dolarów.

Jeden z najbardziej znanych informatorów Ben Geskin na swoim Twitterze opublikował zdjęcia najtańszego z nowych iPhone'ów:Jak widać, telefony będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: białym, ciemnogranatowym oraz czerwonym. Ten ostatni przeważnie był wypuszczany kilka miesięcy po premierze jako edycja (Product)RED, tym razem jednak prawdopodobnie dostaniemy go już w dniu premiery. Przy okazji Ben zdradził, że najtańsza wersja tegorocznego iPhone'a będzie nosić nazwę... iPhone Xc. Zważając na to, że dwie pozostałe wersje noszą przydomki Xs i Xs Max, to robi się mały bałagan w nazewnictwie. Ale niezbadane są wyroki i zagrania Apple.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.