Tak wygląda charakteryzacja Geralta z Wiedźmina na Netflix!

Tak wygląda charakteryzacja Geralta z Wiedźmina na Netflix!

O ekranizacji Wiedźmina wiemy coraz więcej. Dzisiaj na kanałach społecznościowych Netflixa pojawiły się kolejne informacje dotyczące produkcji, która ukazać się ma w przyszłym roku. Tym razem producenci serialu postanowili pokazać, jak będzie wyglądał Geralt. 


Dzisiaj na kanałach społecznościowych platformy pojawił się krótki film pokazujący, jak Henry Cavill, który wcieli się w rolę Geralta, prezentuje się już po charakteryzacji i w specjalnym ubraniu. Poniżej możecie zobaczyć, czy aktor naprawdę zbliżył się wyglądem do bohatera.


Dzisiaj poznaliśmy również resztę obsady. Aktorzy, którzy wcielą się w główne rolę, przedstawieni zostali nam już jakiś czas temu, a jeśli nie poznaliście ich wcześniej, to odsyłamy Was do naszego artykułu. Jeśli chodzi o pozostałych odtwórców ról, to warto wspomnieć, że wśród nich znajdzie się także Polak. Jako Sir Lazlo w ekranizacji wystąpi Maciej Musiał znany m.in. z serialu Rodzinka.pl. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Sir Lazlo Wiedzmin banggg


Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.