Tak w 180 dni zmienił się Krzysztof Golonka!

Tak w 180 dni zmienił się Krzysztof Golonka!

Ponad sześć miesięcy temu Krzysiek Golonka z kanału Trenuj z Krzychem, podjął się interesującego wyzwania wraz ze stroną fabrykasily.pl. "Challenge" jakiemu postanowił sprostać Krzychu polegał na rozbudowaniu masy mięśniowej swojego ciała w 180 dni. Dzisiaj seria "OD KRZYCHA DO RONALDO" dobiegła końca, a o jej skutkach możemy się dowiedzieć z dzisiejszego filmu.Jak widać wyzwanie jakiego podjął się YouTuber można jak najbardziej zaliczyć do udanych. Nie każdy potrafiłby z dnia na dzień zmienić swoich nawyków i rozpocząć serie regularnych treningów, za to szczerze gratulujemy! Jak możemy też przeczytać w poście zamieszczonym przez Krzyśka, nie zamierza on spoczywać na laurach i mimo, że challenge dobiegł już końca, twórca wciąż zamierza doskonalić swoją sylwetkę.Trzeba przyznać, że wizualnie widać dużą różnicę, a przemawiają za nią też liczby. Krzysiek w pierwszym odcinku serii wykonał pomiar poszczególnych partii ciała. Zobaczcie jak na te dane wpłynęło pół roku treningów:
tabela krzychu Specjalnie dla Was przygotowaliśmy tabelę tego, jak zmienił się Krzychu!

Efekty treningów robią naprawdę spore wrażenie. Linki do pozostałych odcinków serii podsyłamy w tym miejscu i zachęcamy do sprawdzenia jak Krzysiek rósł w oczach:


OD KRZYCHA DO RONALDO #1:
OD KRZYCHA DO RONALDO #2:
OD KRZYCHA DO RONALDO #3:
A co wy sądzicie o przemianie Krzyśka? Śledziliście na bieżąco jego zmagania? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.