Tak powstaje kanał

Tak powstaje kanał "7 metrów pod ziemią"

Program 7 Metrów Pod Ziemią cieszy się ogromną popularnością na YouTube i wyrasta na jeden z największych programów. Być może niektórzy zastanawiali się, jak ten program powstaje - mamy na to odpowiedź.


Kanał ostroMOVIE pokazał produkcję programu 7 Metrów Pod Ziemią "od kuchni" w ramach cyklu Pasjonaci. Jak się okazuje, film pokazuje nie tylko jak powstaje kanał, ale także jak powstał.W filmie wypowiada się prowadzący kanału 7 Metrów Pod Ziemią, czyli Rafał Gębura. Opowiada on o produkcji kanału, swoich spostrzeżeniach i przeżyciach związanych ze spotykaniem przeróżnych ludzi oraz o misji kanału.

Seria pasjonaci opowiada także o innych YouTuberach, takich jak: Yellowbox, emce czy Globstory. Filmy są doskonałą okazją, żeby dowiedzieć się czegoś o ulubionych twórcach i zobaczyć jak wygląda ich praca.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.