Casey Neistat lata na dronie!

Casey Neistat lata na dronie!

Miesiąc temu jeden z najpopularniejszych vlogerów na świecie- Casey Neistat ogłosił swoim widzom, że kończy z nagrywaniem vlogów. Od tego czasu na jego kanale Materiały nie pojawiały się tak często, jak przed ogłoszeniem końca  wspomnianej wcześniej serii. Jednak dzisiaj casey zaskoczył nas zupełnie czymś nowym.


Odkąd na swój kanał subskrybowany przez ponad 6 milionów osób Casey przestał dodawać daily vlogi, pojawiło się tam zaledwie 5 nowych produkcji. Każdy widz na pewno szybko zauważył, że YouTuber skupia się teraz bardziej na pojedynczych produkcjach, które nie są jednak dodawane w takiej ilości jak lubiane przez wszystkich vlogi. Jeżeli nie jeszcze nie wiecie dlaczego Casey skończył z ich nagrywaniem, to koniecznie sprawdzajcie nasz artykuł na ten temat!

Dzisiaj na kanale Neistata pojawił się film zatytułowany "Human Flying Drone". Na początku tytuł mógł dla wielu osób wydawać się dość nieprawdopodobny, ale już po pierwszych  sekundach filmu możemy śmiało stwierdzić, że film ten nie jest żadnym clickbaitem. Casey wraz ze swoją ekipą własnoręcznie wykonali drona, który jest w stanie unieść człowieka nad powierzchnię ziemi oraz wykonać w tym czasie dużo dobrych ujęć. W materiale możemy zobaczyć, jak YouTuber najpierw przy pomocy maszyny porusza się na desce snowboardowej po ulicach finlandzkiego miasta Rovaniemi, a później dosłownie lata na doczepionej do drona linie. Cały projekt został nagrany przy współpracy z marką Samsung.Nowy materiał bardzo przypadł do gustu wszystkim widzom Casey'a. W ciągu 6 godzin został obejrzany on aż 470 tysięcy razy. Być może najnowszy film przebije produkcje z stycznia tego roku, która również utrzymana była w podobnym klimacie i biła rekordy popularności na całym świecie. Na dodatek twórca zapowiedział już, że niedługo pokaże nam swój lot nagrany w 360 stopniach. Brzmi świetnie! Z niecierpliwością czekamy na więcej takich materiałów!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.