Pojawiła się nowa książka Red Lipstick Monster!

Pojawiła się nowa książka Red Lipstick Monster!

Od wczoraj możemy obserwować naprawdę interesujące zjawisko związane z publikacją przez internetowych twórców swoich literackich dzieł - mowa oczywiście o zapowiedzianych i od razu wydanych wczoraj projektach Radka Kotarskiego oraz Arleny Witt. To jednak nie koniec nowości.


Wydane przez Altenberg książki to naprawdę ciekawe lektury przygotowane przez osoby, które naprawdę mają do przekazania coś pożytecznego i sprawdzonego. Artykuł na temat "Włam się do mózgu" oraz "Grama to nie drama" przeczytacie w tym miejscu.

Mimo że wspomniane wyżej książki zaprezentowane zostały w tym samym momencie to Ewa Grzelakowska-Kostuglu znana w sieci pod pseudonimem Red Lipstick Monster z oficjalnym wydaniem swojego przedsięwzięcia postanowiła się wstrzymać do dnia dzisiejszego. O "Tajnikach Paznokci" wiadomo było jednak już od pewnego czasu. Wczoraj przykładowo za pośrednictwem mediów społecznościowych informowała o chociażby podpisywaniu przez nią kilku tysięcy egzemplarzy.O godzinie 19:00 wszystko stało się już jednak jasne - na YouTube pojawił się specjalny materiał przedstawiający książkę, a na stronie wydawnictwa zaistniała możliwość jej zakupu. Opis projektu prezentuje się następująco:
Ewa Red Lipstick Monster pokaże ci, jak w domowych warunkach:

– pielęgnować paznokcie i dbać o ich zdrowie,
– w prosty sposób tworzyć piękne wzory i kompozycje,
– nie dać się zwieść kosmetycznym mitom,
– stosować triki profesjonalnych manikiurzystów.

Jeżeli chcecie bliżej poznać nową literaturę Ewy to zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu:


Co sądzicie o tym przedsięwzięciu? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.