Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Ostatni film na kanale Boxdela pojawił się 3 tygodnie temu i od tego czasu twórca nie był nadmiernie aktywny w internecie. Wczoraj natomiast naszą uwagę przykuła zmiana wizerunku kanału YouTubera. Czy Boxdel planuje wrócić z nową serią?


Reborn Incoming - ten napis wita nas po wejściu na kanał Boxdela. Twórca zmienił swój dobrze wszystkim znany niebieski awatar na nową, czarno - białą ikonkę. Tak prezentuje się teraz kanał Michała:Co oznacza zmiana? Odpowiedź na to pytanie poznamy najprawdopodobniej już niedługo, jednak to może oznaczać powrót do stałego nagrywania i dodawania filmów na kanał. Wraz z regularnością materiałów może nadejść także jakaś nowa seria. Pomysłów związanych z przemianą starego wizerunku na ten obecny jest na pewno kilka, ale na odpowiedź Boxdela musimy jeszcze poczekać.

Charakterystyczne logo zamienione na czarno - białe może symbolizować nadejście czegoś bardzo ciekawego i świeżego. Mamy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się czegoś więcej i będziemy mogli odkryć co stoi za nowym wyglądem kanału.

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.