Taco Hemingway pobił rekord polskiego Spotify i YouTube

Taco Hemingway pobił rekord polskiego Spotify i YouTube

Taco Hemingway zaskoczył wczoraj wszystkich swoim singlem "Polskie Tango". Piosenka promująca nową płytę "Jarmark" natychmiastowo zyskała ogromną popularność bijąc przy tym rekord polskiego Spotify.


Wczoraj (10.07) Taco Hemingway postanowił opublikować utwór "Polskie Tango". Zaledwie po kilku godzinach znalazł się on na pierwszym miejscu na karcie "Na czasie". Po nieco ponad dobie nadal okupuje tę pozycję wraz z 2,5 milionem wyświetleń. Wynik pobił tym samym dotychczasowy rekord w w tej kategorii, który należał do Quebonafide i jego singla pt. "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ", który w dobę zdobył 2,2 miliona odsłon.

Źródło: wł.


Piosenka promująca album "Jarmark" spotkała się z ogromnym zainteresowaniem również na Spotify. Po 24 godzinach od publikacji została ona odtworzona ponad 560 tysięcy razy. Tym samym Filip pobił rekord jeśli chodzi o liczbę wyświetleń w ciągu doby na polskiej scenie Spotify.

Źródło: wł.


W momencie pisania tego artykułu, "Polskie Tango" zatańczono na Spotify około 765 tys. razy. Tekst nowego utworu znajdziemy też na podium ogólnoświatowego rankingu Geniusa, gdzie polskiego rapera wyprzedza jedynie tekst do nowego singla Kid Cudiego i Eminema oraz jedna z piosenek pośmiertnej płyty Juice WRLD'a."POLSKIE TANGO" możecie przesłuchać tutaj: 

Co sądzicie o najnowszym utworze Taco? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.