Sztuka Składania Historii – nowa seria Gonciarza.

Sztuka Składania Historii – nowa seria Gonciarza.

Intel jest firmą, którą każdy kojarzy. Jest to czołowy producent procesorów dla komputerów i laptopów. Firma ta, stara się także angażować w świat Gamerów i YouTuberów m.in. organizując „Intel Extreme Masters” – Mistrzostwa Świata w e-sporcie, których finał odbywa się w Katowicach. Współpracują oni także z Rockiem, testującym ich sprzęt. Postanowili oni razem z Krzysztofem Gonciarzem zrobić bardzo ciekawą akcje.


Gonciarz od dwóch lat mieszka w Japonii i prowadzi tam swoją firmę. To tam są nagrywane odcinki „Zapytaj Beczkę” a także „TheUwagaPies”. Popularność zyskały jego codzienne vlogi, które opowiadały o kulturze Japończyków, jedzeniu, świętach czy budowlach. Ponieważ zetknął się on z kulturą Azjatycką, śmiało mówi, że ona bardzo różni się od naszej, Europejskiej kultury.


Wraz z firmą Intel w najbliższym czasie, na jego kanale pojawią się 4 odcinki nowej serii: „Sztuka Składania Historii”. Te filmiki będą opowiadać o lokalnej kulturze, która wbrew pozorom jest bardzo różnorodna. Nie będzie on się jedynie skupiał na Japonii, lecz odwiedzi on różne Azjatyckie kraje.  Seria ta będzie „na temat perspektywy, na temat tego jak widzimy i świat i jak nasze widzenie świata, zależne jest od tego skąd pochodzimy i jak może się zmienić” – mówi Krzysztof.


Materiały te będą profesjonalnie wykonane, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Po każdym odcinku będziemy mogli zobaczymy making off, w którym oprócz wyciętych scen, YouTuber opisze sprzęt użyty w produkcji jego filmików. Skupi się on m.in. na aparacie i komputerze. Wytłumaczy, jakie umiejętności są potrzebne do tworzenia takich filmów a także, jakie technologie zostały w nich wykorzystane.


Na stronie Intela, został zamieszczony wywiad z twórcą Zapytaj Beczkę. Został ona zapytany m.in. o to, w jaki sposób udało mu się zdobyć popularność, skąd się wzięła nazwa „TheUwagaPies” a także, jak nagrywa i montuje swoje filmy. Wywiad, który bardzo przyjemnie się czyta zobaczycie klikając tutaj.


Minutowy filmik, o nowej serii możecie zobaczyć poniżej a najnowszy odcinek pojawi się już na początku stycznia!