Szparagi z nowym SzpaRAPEM!

Szparagi z nowym SzpaRAPEM!

Po ponad dwóch miesiącach SzpaRAP wraca na kanał Szparagów! Tym razem Natalia i Karolina wcieliły się w amerykańskie raperki Cardi B oraz Nicki Minaj i stoczyły ze sobą istnie zacięty pojedynek na teksty. 


Tym razem twórczynie kanału postanowiły stworzyć piosenkę, w której odegrały postać Cardi B oraz Nicki Minaj. Amerykańskie raperki dosłownie królują na listach przebojów na całym świecie, więc stworzenie ich pojedynku na kanale Szparagów było naprawdę świetnym pomysłem.SzpaRAPY na kanale dziewczyn cieszą się bardzo dużą popularnością. Warto wspomnieć, że 5 filmów z najwyższą ilością wyświetleń pochodzi właśnie z tej serii materiałów. Pojedynek Hermiony i Smerfetki pojawił się na kanale prawie 3 lata temu i od tej pory zdobył aż 9,2 mln wyświetleń oraz 187 tysięcy łapek w górę. Wyświetlenia poprzednich filmów i komentarze pod najnowszą produkcją idealnie pokazują, że widzowie uwielbiają SzpaRAPY i cały czas chcą oglądać nowe materiały właśnie z tej serii. Czekamy na kolejne pomysły Natalii i Karoliny!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.