Szparagi z własnym musicalem!

Szparagi z własnym musicalem!

Nad tym projektem kanał Szparagi pracował już od dłuższego czasu. 15 października swoją głośną premierę miał krótkometrażowy musical ich autorstwa. Dziewczyny do sprawy podeszły naprawdę poważnie, tworząc film przy współpracy z Autorską Szkołą Musicalową.


Początkowo nikt nie wiedział, czym będzie tajny projekt Karoliny i Natalii z kanału Szparagi. Wczoraj okazało się jednak, że będzie to musical stworzony z niemałym rozmachem dotyczący przyjaźni, o którą szczególnie trudno w dzisiejszych czasach. W materiale prócz dziewczyn ze szkoły musicalowej oraz samych prowadzących możemy zobaczyć też m.in. Martina Stankiewicza. Za projektem stoi także rzesza innych osób, dzięki którym to wszystko tak dobrze się powiodło. Wszyscy zostali wymienieni w napisach końcowych, a część została wspomniana także przy okazji specjalnego postu reklamującego na oficjalnym profilu kanału na Facebooku.Sam film został przyjęty naprawdę bardzo ciepło, o czym świadczą pozytywne oceny, wyświetlenia i niezwykle miłe opinie w komentarzach:Wygrałyście wszystko!!! Otrzymałem tyyyle uśmiechu dzięki tej produkcji! Dzięki Wam dziewczyny! :D I Sandra! :3 Ale super, że tu wystąpiła! ^^

Dziewczyny, to jest niesamowite! A ja tak kocham musicale. Jak oglądam to aż podryguję, tak się rwę do tańca :D macie mój wielki szacunek za zrobienie tego filmu.

Dziewczyny, tym już totalnie udowodniłyście, że jesteście w czołówce polskiego YouTuba, jeśli chodzi o jakość materiałów i pomysłowość :D

Dziś na kanale pojawił się także making of przedstawiający jak wyglądało nagrywanie materiału od kulis:Bez wątpienia jest to coś niezwykłego - w końcu niecodziennie widzi się musicale nagrywane przez twórców YouTube'owych. Z pewnością projekt przyczyni się także do szybszego osiągnięcia 1 miliona subskrypcji, który już wkrótce zawita na tym kanale. Trzymamy kciuki!


Co sądzicie o musicalu stworzonym przez Szparagi? Koniecznie dajcie nam znać co sądzicie o nim w komentarzach pod artykułem.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.