Szparagi i Człowiek Warga przedstawiają typowe zachowanie widzów!

Szparagi i Człowiek Warga przedstawiają typowe zachowanie widzów!

W internecie jak i na YouTube nie ma ludzi jednakowych. Czasem jednak tworzą się grupy osób, które podobnie się zachowują. Wyróżnia się wiele typów widzów, a najlepiej to zobrazowały dziewczyny z kanału Szparagi wraz z Człowiekiem Wargą.
Karolina i Natalia prowadzą kanał Szparagi od blisko czterech lat. Na swoim koncie mają wiele sukcesów, a także sporą publiczność. Zasłynęły produkcjami, w których w śmiesznej formie obrazują wszelakie stereotypy. Od jakiegoś czasu zajmują się także muzyką, a ich produkcje osiągają nawet po kilka milionów wyświetleń. Wśród nich najbardziej znany jest SzpaRAP o Hermionie i Smerfetce, który obejrzyjcie poniżej.Wczoraj na kanale został opublikowany film, w którym dziewczyny w zabawny sposób przedstawiają typowe zachowania poszczególnych widzów. Obrazują zachowanie miłośniczek vlogów, początkujących YouTuberek bądź fanek nr 1. W materiale gościnnie wystąpił Człowiek Warga, znany ze swojego nietypowego humoru. On również miał okazję zagrać w filmie jako gimbus czy hejter.
Odcinek Szparagów wraz z Człowiekiem Wargą obejrzycie poniżej.Warto wspomnieć, że nie jest to jedyny cross dziewczyn z innymi YouTuberami. Na ich kanale znajdziecie także odcinki z Jelenimijajami, Abstrachuje czy Ajgorem Ignacym.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.