Medusa nagrał piosenkę ze znanym raperem

Medusa nagrał piosenkę ze znanym raperem

Jakiś czas temu pisaliśmy o kolejnym YouTuberze, który postanowił zostać raperem i debiutował piosenką 'Żyją Netem'. Minęły prawie cztery miesiące, a Medusa zaskakuje kolejnym, już czwartym utworem. Tym razem usłyszeliśmy go w duecie z Bajorsonem – artystą Step Records. 


Wszystko zaczęło się od piosenki o hejterach anonimowo wyrażających swoje negatywne zdanie. Opinie były podzielone na temat utworu "Żyją Netem", który był specjalnie nagraną niespodzianką z okazji osiągnięcia przez Adriana miliona subskrypcji. YouTuber jednak się nie załamał i szybko w towarzystwie Isamu nagrał film, w którym mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami i reaguje na nie śmiechem. Po debiucie przyszedł jeszcze czas na "Uczony błędem" oraz "My Life".Najnowsza "Szkoła Życia" to produkcja w duecie z Bajorsonem - raperem, który jak sam o sobie mówi, zbudował sobie "kryminogenny fejm". Jest to pochodzący z Warszawy uczestnik wielu bitew freestylowych, przygotowujący się właśnie do wydania pierwszego albumu. Łącznie spędził w więzieniu 12 lat, jednak to nie przeszkodziło mu w zdobyciu licznego grona zaufanych fanów. Sama piosenka została odebrana całkiem nieźle, a w komentarzach można przeczytać, że z utworu na utwór słuchaczom coraz bardziej podoba się twórczość Medusy. Odbiorcy przede wszystkim zwracają uwagę na treści, które stara się on przekazać w tekstach. Według nich zdecydowanie opowiadają one o prawdziwym życiu, a nie wszyscy umieją poruszać takie tematy.Śledząc muzyczną drogę Medusy, można zaobserwować spory postęp. Docenili to subskrybenci, którzy na tę chwilę nie szczędzą mu pozytywnych komentarzy. Nie ma wątpliwości, że YouTuber będzie rapował dalej i być może niedługo doczekamy się kolejnej owocnej współpracy. Mimo tego, w komentarzach znajdziemy także wiele negatywnych komentarzy. Współpraca z artystą ze środowiska rapowego w ciągu ostatnich kilkunastu godzin odbiła się szerokim echem, czego efekty widzimy patrząc na łapki w dół pod teledyskiem czy wpisy niektórych użytkowników, w tym słuchaczy Bajorsona. A wy, co sądzicie o nowym utworze Medusy?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.