Szafa sprzedał prawdopodobnie najdroższego burgera świata na aukcji WOŚP!

Szafa sprzedał prawdopodobnie najdroższego burgera świata na aukcji WOŚP!

Jesteśmy już po finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jednak wiele z aukcji YouTuberów jeszcze trwa, inne natomiast właśnie się zakończyły. Wśród tych zakończonych od wczoraj jest aukcja Szafy z Mocnego Vloga, w której padła rekordowa kwota za hamburgera. 


Oczywiście nie byle jakiego hamburgera, bo zjedzonego w towarzystwie Szafy. Dla jego wiernych widzów jest to świetna okazja, żeby zjeść swoje ulubione danie z ulubionym YouTuberem. Nie każdy jednak może sobie na taką przyjemność pozwolić, ponieważ "burger" został wylicytowany za... 11 600 złotych! Tutaj znajduje się link do aukcji.Jest to zatem najprawdopodobniej jeden z najdroższych hamburgerów na świecie. Ten, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa podawany w restauracji kosztuje 2 tysiące euro. Oczywiście burger wylicytowany nie będzie aż tyle wart, jednak fakt pozostaje faktem, że honorowy darczyńca przeznaczył ponad 11 tysięcy złotych na burgera!Kim on jest? Tego jeszcze nie wiadomo, Szafa ma jednak nadzieję, że zechce on wystąpić w jego vlogu. Potwierdzona natomiast została wpłata, a więc mamy pewność, że nie był to tylko czyjś nieudolny żart. Co ciekawe, chętnych było więcej, bo udział w aukcji cały czas brało około 5 osób.

Fani domagają się, aby wspólny posiłek Szafy z darczyńcą był jakimś większym wydarzeniem. W końcu nie na co dzień ktoś kupuje burgera za ponad 11 tysięcy złotych.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.