Symulator Jezusa już niedługo otrzyma prolog

Symulator Jezusa już niedługo otrzyma prolog

Już na początku grudnia na rynek trafi prolog gry "I Am Jesus Christ". Zostanie on udostępniony zupełnie za darmo i pozwoli użytkownikom przetestować nadchodzący tytuł.


"I Am Jesus Christ" to dosyć kontrowersyjny tytuł od polskich deweloperów ze studia SimulaM. Mamy bowiem do czynienia z symulatorem Jezusa - zadaniem graczy będzie leczenie ludzi, walka z Szatanem czy dokonywanie cudów. Premiera pełnej wersji gry została zaplanowana na drugi kwartał 2023 roku.

Twórcy postanowili jednak przygotować użytkownikom swego rodzaju niespodziankę. Jak się okazuje, już 1 grudnia 2022 roku doczekamy się debiutu "I Am Jesus Christ: Prologue" na Steam, czyli prawdopodobnie poglądowej wersji produkcji, gdzie sprawdzimy początkowy etap fabuły.Najważniejszą cechą tego tytułu jest jednak jego darmowość. Dokładnie tak, w prolog symulatora zagramy zupełnie bezpłatnie, co zapewne też wpłynie pozytywnie na medialny rozgłos gry i przyczyni się do wzrostu zainteresowania projektem.

Trudno jednak spodziewać się, co dokładnie taki prolog zaoferuje. Na ten moment pozostaje uzbroić się w cierpliwość i dodać tytuł do listy życzeń na platformie Steam.

 

Czekacie na symulator Jezusa? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.