Sylwia Lipka (@sylwialipka) TikTok

Sylwia Lipka (@sylwialipka) TikTok

Sylwia Lipka na TikTok występująca pod nickiem @sylwialipka jest jedną z najbardziej popularnych młodych piosenkarek w Polsce należącej do wydawnictwa MyMusic. Na TikToku posiada ponad 1.3 miliona obserwujących oraz ok. 50 milionów serduszek. Sylwia Lipka urodziła się w Katowicach, a wychowywała się w Knurowie i mieszkała tam do 19 roku życia. Współpracowała już m.in. z taką marką jak Wedel czy Frugo. Już w 2014 podjęła współpracę telewizyjną z Disney Channel, w którym prowadziła program "I Love Violetta". W 2019 roku zagrała główną rolę w filmie Misfit. Sylwia Lipka mieszka obecnie w Warszawie. Wcześniej studiowała organizacje produkcji filmowej i telewizyjnej na studiach dziennych na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach. Sylwia Lipka ma sześcioro rodzeństwa.


Sylwia Lipka - wiek


Sylwia Lipka urodziła się 12 grudnia 1996 roku w Katowicach. W 2019 roku skończyła zatem 23 lata.


Sylwia Lipka - kariera muzyczna


Swój debiutancki singel, „Masz to coś" Sylwia Lipka wydała 24 listopada 2015 roku. Pierwszy album Sylwii - "Szklany sen" zadebiutował ponad pół roku później - 1 lipca 2016, a płyta znalazła się na drugim miejscu zestawienia Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). Dwa single z płyty pokryły się złotem, a Sylwia chwilę później ruszyła w pierwszą trasę koncertową. W październiku 2017 Sylwia Lipka zasiadła w jury eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tego samego miesiąca wydała drugi album  pt. Fala. Dnia 30 sierpnia 2019 wydała swój 3 album - „Wbrew pozorom”, który znalazł się na 3 miejscu OLiS. Sylwia Lipka jest częścią marki Young Stars.


Sylwia Lipka - TikTok


Sylwia Lipka na TikTok słynie z tanecznych oraz niekiedy komediowych filmików. Najczęściej nagrania tworzy sama pod aktualne trendy występujące w aplikacji.


@sylwialipkaI guess that’s how you’re supposed to dance it. 🙈♬ I Don't Mind (feat. Juicy J) - Usher


Sylwia Lipka - Instagram


Sylwia Lipka jest autorką bardzo popularnego Instagrama. Występuje na nim pod nazwą @sylwialipka_music. Na instagramie Sylwii Lipki znajdziemy głównie jej zdjęcia oraz relacje z własnej trasy koncertowej. Na jej profilu znajdziemy ponad 2 tysiące zdjęć, a jej konto obserwowane jest przez ok. 900 tysięcy użytkowników.

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

stop needing people who don’t need you. 🥰


Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music)

Sylwia Lipka - YouTube


Sylwia Lipka posiada popularny kanał YouTube, który subskrybuje ponad 600 tysięcy osób. Na swoim kanale piosenkarka publikuje teledyski muzyczne, a także filmy lifestylowe. Jej najpopularniejszym materiałem jest teledysk do piosenki "Zapomnieć Chcę", który został opublikowany w 2916 roku i zebrał ponad 6,5 miliona wyświetleń.Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.