Sylwestrowy Mannequin Challenge YouTuberów

Sylwestrowy Mannequin Challenge YouTuberów

O sukcesie Mannequin Challenge pisaliśmy w naszym artykule już jakiś czas temu. Jest to wyzwanie, do którego przyłączyło się wiele polskich, jak i zagranicznych muzyków, sportowców, a nawet polityków. Spędzająca wspólnie sylwestra ekipa YouTuberów również postanowiła nagrać wspomniane wyzwanie.


Wczoraj na swoim kanale MKRR3 opublikował film, który pokazywał jak Mateusz bawił się ze swoimi znajomymi w ostatnią noc sylwestrową. Na nagraniu wystąpiła część streamerów z ekipy JaRock, a dokładniej: Bonkol, Niklaus, SouShibo, Bungo 21, MrSetoKami, N4T4N, ISDN, Imsofunky i Sakebinii.  Jedną z ciekawszych pozycji wybrał SouShibo, który przebrał się za górala oraz Bonkol, który postanowił wybrać się w misję na Marsa. Sprawdźcie koniecznie, jak wyglądał ich Mannequin Challenge:

Oprócz Mannequin Challenge Mateusza z kanału MKRR3, do wyzwania jakiś czas temu przystąpiła też Olsikowa, która wraz ze swoimi znajomymi nagrała podobny filmik.
Podoba Wam się? Zobaczcie ciekawe wykonanie Mannequin Challenge przez ekipę programu Jamesa Corden'a

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.