Sylwester Wardęga rozważa przerwę od YouTube

Sylwester Wardęga rozważa przerwę od YouTube

Ostatni rok na YouTube pod wieloma względami należał do Wardęgi, który mógł pochwalić się jedną z najbardziej zaangażowanych społeczności na platformie w naszym kraju. Część widzów Sylwestra zaczęła jednak niedawno negatywnie komentować jego działalność. Temat postanowił omówić Zebo, pod którego filmem wypowiedział się sam Wardęga. Co takiego napisał?


Przez wiele miesięcy ciężko było negatywnie komentować działalność Sylwestra Wardęgi w ramach kanału "WATAHA - KRULESTWO". YouTuber, który niemal całkowicie skupił się na formacie commentary, celnie punktował m.in. innych twórców, przedstawiając liczne dowody działające na ich niekorzyść. W ostatnich tygodniach na stremach Sylwestra, w innych mediach społecznościowych oraz pod jego materiałami, mogliśmy znaleźć liczne komentarze nie tyle krytykujące Wardęgę, co zwracających uwagę na pewne zmiany w formacie i wypowiedziach YouTubera. Sprawę bliżej przedstawił Zebo, który przygotował blisko pół godzinny film w temacie.Swój komentarz pod filmem zostawił sam Sylwester Wardęga, który stwierdził, że w filmie znalazło się dużo celnych uwag. YouTuber przyznał do tego, że musi odpocząć i poważnie zastanowić się co dalej, gdyż czuje on wypalenie. "Udam się do lasu na przemyślenia" - skwitował twórca.Wielu widzów pochwaliło zarówno film Zebo i jego argumenty, jak i reakcję Wardęgi, który przyznał rację wobec uwag pierwszego z YouTuberów. Wszystko wskazuje na to, że możemy spodziewać się przerwy w działalności Wardęgi w ramach głównego kanału WATAHA. Twórca ma jednak wiele ciekawych planów, więc właśnie dlatego liczymy, że Sylwester wybierze ten odpowiedni i pozytywnie zaskoczy swoich widzów.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.