Sylwester Wardęga otworzył nowy kanał YouTube

Sylwester Wardęga otworzył nowy kanał YouTube

Mimo tego, że Sylwester Wardęga od dawna przestał już regularnie tworzyć materiały na swój główny kanał, twórca cały czas publikuje wiele merytorycznych filmów na kanale WATAHA - Krulestwo. Fani Sylwestra dostaną do śledzenia kolejny ciekawy projekt twórcy, bowiem zabrał się on za produkcję nowego kanału- HiCash.


Sylwester Wardęga od dłuższego czasu wyraźnie stara się odciąć od pierwotnie przez siebie tworzonego, rozrywkowego contentu. Na swoim regularnie prowadzonym kanale WATAHA, skupia się raczej na merytorycznym poruszaniu bieżących tematów. Teraz natomiast, twórca ruszył z produkcją nowego kanału w dyskusyjno-podcastowym formacie - HiCash. W roli prowadzącego występować będzie Marcin Dobrowolski, a pierwszy opublikowany na kanale materiał możecie zobaczyć poniżej:Pierwszy odcinek dotyczy kontrowersyjnej promocji Podlasia wykonanej przez Kruszwila, a gośćmi w dyskusji są: autor bloga mediafun.pl - Maciek Budzich oraz sam producent kanału - Sylwester Wardęga. Twórca prawdopodobnie będzie pojawiał się w materiałach rzadziej niż częściej ze względu na swój ambitny pomysł, którym jest podbicie indyjskiego YouTube. W tym właśnie celu Wardęga na stałe zamieszkał w Nowym Delhi i to tam zamierza tworzyć content.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.