Sylwester Wardęga okradziony w Brazylii na wielką sumę pieniędzy!

Sylwester Wardęga okradziony w Brazylii na wielką sumę pieniędzy!

Wczoraj na swoim Facebooku Sylwester Wardęga poinformował, że podczas jego podróży po Ameryce Południowej, spotkała go dość przykra sytuacja. Twórca stracił ponad 25 tysięcy złotych na skutek kradzieży pieniędzy z jego konta bankowego. Mimo przeciwności losu YouTuber kontynuuje swoją wycieczkę i dalej nagrywa materiały na swój kanał.
Twórca wybierał pieniądze tylko w bankach, a swojej karty używał do płacenia jedynie w małych sklepach. Niestety nawet to nie uchroniło go przed kradzieżą. Karta Wardęgi została skopiowana, a dokłada suma, która została zabrana z jego konta to aż 26 378,78 złotych. Według teorii Sylwestra wszystko stało się w mieście Niteroi, gdzie prankster był tylko raz w sklepie z elektroniką. Nic jednak nie wskazywało na to, że cała wyprawa zakończy się w ten sposób. YouTuber przyznaje, że będzie starał się odzyskać pieniądze, ale szansa na ich zwrócenie jest niestety niewielka. Trzymamy kciuki za wyjaśnienie sytuacji!


Do Brazylii SA Wardęga udał się już jakiś czas temu, aby właśnie tam przygotować dla swoich widzów nowe pranki oraz vlogi. Czekamy z niecierpliwością na nowe materiały na kanale.avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.