Sylwester Wardęga komentuje wizualizację Łukasza Jakóbiaka!

Sylwester Wardęga komentuje wizualizację Łukasza Jakóbiaka!

Ostatnio bezkompromisowo najgłośniejszą i najbardziej kontrowersyjną sprawą na polskiej scenie YouTube była wizualizacja wystąpienia Łukasza Jakóbiaka w programie The Ellen DeGeneres Show. W internecie możemy znaleźć mnóstwo opinii na temat tego tworzonego trzy lata projektu. Film dotyczący tej kwestii postanowił poświęcić Sylwester Wardęga.


My także nie przeszliśmy obojętnie wobec pomysłu Łukasza Jakóbiaka i na bieżąco Was o nim informowaliśmy. Na samym początku skomentowaliśmy post twórcy głoszący, że został zaproszony do Ellen, a następnie przekazaliśmy Wam wiadomość, że wpis ten był tylko wstępem do przedstawionego nam kilka dni później projektu Wizualizacja Level Up. Do obu naszych artykułów możecie przejść klikając tutaj oraz tutaj.

Przechodząc jednak do sedna - pamiętacie film Sylwestra Wardęgi, który do swojego studia zaprosił internetowego twórcę Maćka Dąbrowskiego? Opublikowany został ponad dziewięć miesięcy temu i z założenia miał być początkiem regularnej serii, do której Sylwek zapraszać będzie ciekawych ludzi żeby porozmawiać z nimi o aktualnych i głośnych tematach. Od tamtego momentu nie ujrzał światła dziennego żaden inny odcinek - aż do teraz.


Na kanał topowego YouTubera zawitał właśnie kolejny materiał z rozpoczętej prawie rok temu serii. Tym razem gościem jest nie jedna, a dwie osoby - Anna Szlęzak oraz Rafał Górecki (Ravgor). Tematem rozmowy jest oczywiście sprawa Łukasza Jakóbiaka i jego wizualizacji, która niedawno ujrzała światło dzienne. Sylwester na wstępie materiału od razu podkreślił, że prywatnie z Łukaszem są dobrymi kolegami i nie chodzi mu o ocenianie tego czy zrobił dobrze, czy źle, a tylko o opisanie całej sytuacji związanej z przyjęciem jego pomysłu przez internautów. Ta natomiast jest skrajnie podzielona - według jednej grupy projekt ten sprawi, że Ellen w końcu go zauważy i doceni jego wysiłki zapraszając go do Los Angeles, a drudzy uważają Łukasza za totalnego egoistę, który nie ma szans na dostanie się do amerykańskiego talk-show. Nieważne po której stronie stoicie i komu przyznacie rację, to film wrzucony przez Sylwestra możecie spokojnie oglądać, bo przedstawia tylko obiektywne spojrzenie na całą sprawę.


Sylwek zapowiedział także, że postara się, aby kolejne materiały z tej pogadankowej serii pojawiały się regularnie, co dwa tygodnie. Trzymamy za słowo!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.