Święto e-sportu w Polsce już za trzy tygodnie!

Święto e-sportu w Polsce już za trzy tygodnie!

Już 28 i 29 maja tego roku odbędzie się jedno z największych wydarzeń związanych z gamingiem w Polsce - ESPORT NOW 2016! Będą gry, będą streamerzy, będzie się działo!


ESPORT NOW będzie miało miejsce we wrocławskiej Hali Stulecia w ostatni weekend maja! To właśnie tam zbiorą się zawodnicy takich gier jak Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends. Inicjatorzy postanowili zaprosić czołowe, polskie drużyny, takie jak: Lounge Gaming, Team AGG (ex-Vexed) czy noMERCY HyperX.  Ostatnimi czasy po kwalifikacjach do listy tej doszły kolejne zespoły - w tym znany Wam pewnie Inetkox. Poniższa lista zostanie uzupełniona jeszcze o dwa team'y - jeden z CS'a i jeden z LoL'a:


esport_now_teamy

Zmagania w League of Legends skomentuje duet, który znacie już pewnie z innych wydarzeń. Jest to Norbert „Dis” Gierczak oraz Damiania „Nervarien” Ziaja. Komentatorami Counter Strike: Global Offensive został natomiast Patryk „Easy” Dzięcioł i Piotr „Izak” Skowyrski!


Pula opiewająca na blisko 100 tysięcy złotych świadczy o skali tego wydarzenia. Dzięki zainteresowaniu Telewizji Polskiej, nabrało ono także ogólnokrajowego rozmachu. Tym bardziej miło nam poinformować, że zostaliśmy patronem medialnym E=SPORT NOW. To jak, widzimy się 28 i 29 maja w Hali Stulecia?Chcesz kupić bilet na ten event? Kliknij w poniższy obrazek!
kup bilet


Jeśli masz już bilet, nie zapomnij odwiedzić też facebookowego wydarzenia ESPORT NOW, oraz pamiętaj by śledzić naszą stronę podczas jego trwania!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.