Świetny gest Stuu, zrobił niespodziankę swoim fankom

Świetny gest Stuu, zrobił niespodziankę swoim fankom

Każdy kto choć trochę bardziej zna Stuu wie, że ma dobre serce. Tym razem YouTuber odwiedził chorą dziewczynkę, a także zrobił niespodziankę obchodzącej w tym dniu urodziny fance.


W sobotę Internetowy twórca odwiedził Olę i spędził z nią dwie godziny w najwyższym budynku we Wrocławiu – SkyTower. Dla dziewczynki na pewno były to niezapomniane przeżycia. Stuu razem ze swoją fanką oglądali odcinki z YouTuba czy robili sobie zdjęcia z panoramą miasta.


Następnie YouTuber udał się do Magnolii (Centrum Handlowe) i zrobił niespodziankę Julii, którą część widowni może znać, ponieważ miała swój udział  w odcinku z fan artów.


Warto oczywiście bardziej skupić się na tym pierwszym spotkaniu. Ostatnio chorego Gucia odwiedził Vertez i nagrali razem odcinek, a teraz Stuu udał się z wizytą do Oli. Oczywiście wszystko udało się zaaranżować dzięki fundacji Mam Marzenie. Mamy nadzieję, że takich akcji będzie więcej i więcej, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.


Film można obejrzeć na kanale Stuu PLUS:Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.