Świetny film motywujący wprost od Ajgora Ignacego!

Świetny film motywujący wprost od Ajgora Ignacego!

Ajgor Ignacy postanowił zaskoczyć swoich widzów i przygotować dla nich materiał, który nieco różni się od tych, jakie ostatnio możemy u niego oglądać. Sądząc po ocenach nowego filmu, większości tego typu styl prowadzenia kanału naprawdę się podoba!
Ajgor zaskoczył wczoraj swoich odbiorców nieco odmiennym materiałem o charakterze motywacyjnym. Trochę czasu minęło od momentu, kiedy film zrealizowany w podobnym stylu zagościł u Ignacego więc większość osób została w skuteczny sposób zaciekawiony tą treścią. Wymowny tytuł "ĆWICZ." może dać dużo do myślenia, podobnie jak sam klip, który w wielkim skrócie traktuje po prostu o tym, że nie należy się poddawać i kierować się w życiu zdaniem oraz wyborami innych.Sam materiał jest naprawdę ciekawie zrealizowany jeśli chodzi o samą formę i sposób opowieści - narratorem jest młodszy Ajgor Ignacy piszący list do swojego przyszłego "ja". Mamy nadzieję, że twórca zostanie zmotywowany przez pochlebne opinie widzów do kolejnego tego typu projektu, bo to się naprawdę dobrze ogląda!

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.