Świetna promocja na Spotify!

Świetna promocja na Spotify!

W ramach akcji "Cele na rok 2018", szwedzki serwis streamujący muzykę przygotował ciekawą promocję, dzięki której możemy dużo zaoszczędzić na pakiecie premium.


Nowa promocja obejmuje 3 miesięczną subskrypcję Premium za 0,99 zł. Tak, to nie jest błąd - możecie otrzymać 3 miesiące Spotify Premium za niecałą złotówkę! Jednak, aby skorzystać z nowej promocji trzeba być nowym użytkownikiem serwisu lub takim, który dotąd nigdy nie korzystał z Premium. Oczywiście, zawsze można założyć nowe konto. Więcej o promocji tutaj.Oferta ważna jest do 31 grudnia 2017 roku. Należy jednak pamiętać, aby wyłączyć Premium przed upływem 3 miesięcy, bo w przeciwnym wypadku będziemy płacić za nie 19,99 zł  miesięcznie.

Użytkownicy Spotify, dla których opcja Premium nie jest obca, również mogą skorzystać ze zniżki, bowiem 3 miesiące dla nich kosztuje 19,99 zł. Z drugiej strony, oferta nie jest ważna dla słuchaczy, którzy zrezygnowali z tej wersji po 20.10.2017.

Co w ogóle daje konto Premium? Otóż takie konto ma sporo korzyści. Jest wśród nich nieograniczona liczba pominięć piosenek, słuchanie muzyki bez reklam oraz możliwość pobierania utworów na swoje urządzenia, żeby później odtworzyć je offline, co w codziennym użytkowaniu jest na prawdę przydatne.