Świąteczna edycja teleturnieju YouTuberów 2/10

Świąteczna edycja teleturnieju YouTuberów 2/10

Właśnie na YouTube pojawiła się świąteczna edycja teleturnieju YouTuberów 2/10. O pierwszej odsłonie tego show pisaliśmy w tym miejscu. Tym razem skład Youtuberów uległ niewielkiej zmianie.


Teleturniej 2/10, w którym biorą udział YouTuberzy i twórcy internetowi doczekał się swojej świątecznej edycji. Tym razem w drużynie "dwóch" znalazł się Friz oraz Leh w bardzo ekstrawaganckiej kreacji, którzy nazwani zostali "Dziadoluszkami" przez Izaka - gospodarza teleturnieju. Ich przeciwnikami była dziesiątka twórców, mianowana "Dzbanami", w postaci: Reziego, Kubona, Arquela, Mad1, Nervariena, Mini Majka, Leo, Saju, Bonkola, Vuzzey'a.

Zasady gry nie zmieniły się od poprzedniej edycji. To znaczy, że drużyna z mniejszą liczbą graczy za poprawną odpowiedź dostaje 10 punktów, a ta dziesięcioosobowa tylko dwa. Kategorie pytań są cztery: Fortnite, LoL, CS:GO oraz "coś specjalnego", czyli pytanie od Śląskiego Mikołaja. Zobaczcie, jak przebiegła rozgrywka:Niektóre pytania zaskoczyły uczestników, bo kto by liczył Nervarienowi dredy na głowie? W teleturnieju jednak chodzi głównie o dobrą zabawę i kreatywność, której uczestnikom nie zabrakło. Ostatecznie pojedynek 2 na 10 skończył się remisem, więc zwycięstwem mogły cieszyć się obie ekipy.

I właśnie o to w świętach chodzi, żeby wspólnie się cieszyć i dzielić radość z innymi - właśnie tak, jak zrobili to uczestnicy teleturnieju.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.