Świąteczny, charytatywny konkurs od MSI

Świąteczny, charytatywny konkurs od MSI

Zbliża się długo wyczekiwany okres świąteczny. Każdy ma zamiar spędzić ten czas z w gronie bliskich mu osób. Są jednak ludzie, którzy od lat pozbawieni są takiej możliwości. To właśnie im możemy w tej chwili pomóc. MSI wpadł na świetny pomysł i zorganizował świąteczny konkurs charytatywny.


Taki konkurs to coś wyjątkowego. Rzadko kiedy słyszymy o tym, że nagrody trafią nie tylko do wybranych w drodze losowania uczestników akcji, ale także do osób potrzebujących. Cały konkurs polega na głosowaniu na dodane wcześniej przez użytkowników Domy Dziecka z całej Polski. Te, które zdobędą największą ilość głosów, otrzymają naprawdę świetną nagrodę.

Wygrywa dziewięć Domów Dziecka z największą ilością głosów! Nagrodą jest komputer typu "All In One". Taki sprzęt ucieszy niejednego z podopiecznych zwycięskich ośrodków. "MSI Polska" nie zapomina także o osobach, które głosują na wybrany ośrodek opiekuńczy. Wśród nich rozlosuje nagrody niespodzianki.

msi_komputeraio

Konkurs trwa do 31 grudnia. Weź w nim udział i głosuj na wybrany Dom Dziecka. Jeśli sam znasz tego typu ośrodek, w kilka chwil możesz samemu go zgłosić i zachęcić znajomych do oddawania głosów.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.