Świat Według Martina - nowa seria Martina Stańkiewicza

Świat Według Martina - nowa seria Martina Stańkiewicza

Martin Stankiewicz jest osobą kojarzoną głównie z śmiesznymi, zabawnymi filmikami. W tym co robi odnosi wielki sukces, ponieważ jego produkcje są bardzo profesjonalnie wykonane. Pomimo tego, że uważa komedię za bardzo ważny i potrzebny rodzaj filmików, to po dwóch i pół latach wpadł w rutynę. Nie miał ochoty nagrywać kolejnych materiałów.


W swoim najnowszym filmiku, zrobił wstęp do nowej serii, która jest kompletnie inna od jego kontentu znajdującego się na kanale. Seria nazywać się będzie „Świat według Martina”  i będzie nagrywany przez „prawdziwego Martina”. Twórca chcę w vlogach w końcu pokazać jaki naprawdę jest w życiu. Martin nową serię tak opisuje:
„To ma być mój świat, mój światopogląd i ja, po prostu przed kamerą mówiący do Was (…) ja, jaki jestem w życiu, a w życiu jestem różny...”Jeśli faktycznie Stankiewicz zrobi to tak, jak zapowiedział, możemy mieć już kolejną fantastyczną serie na YouTube! Czekamy z wielkim zniecierpliwieniem, a Wy koniecznie zobaczcie, jak Martin opowiada we wstępie o „Świecie według Martina”.
A co Wy myślicie o tej zmianie? Będziecie oglądać nową serię? Piszcie nam o tym w komentarzach!


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu