Ninja nie jest już najchętniej subskrybowanym streamerem na Twitchu!

Ninja nie jest już najchętniej subskrybowanym streamerem na Twitchu!

Jaryd 'Summit1G' Lazar, który aktualnie słynie ze streamowania gry "Sea of Thieves" przegonił Ninję pod względem liczby subskrybentów. 


Subskrypcje na Twitchu różnią się od tych na YouTube, gdyż są one płatne. Miesiąc subskrybowania kosztuje 4,99€. W zamian otrzymujemy oznaczenie subskrybenta, które jest widoczne na czacie oraz pakiet emotek który możemy na nim wykorzystać. Poza tym niektórzy streamerzy ustawiają czat tak, że mogą na nim pisać jedynie osoby subskrybujące kanał.

31 letni Summit1G to tak naprawdę weteran Twitcha i od końca roku 2017 znajdował się na TOP1 platformy, aż do momentu kiedy nie prześcignął go Ninja. Kilka dni temu Jaryd wrócił na pierwsze miejsce pod względem liczby subskrypcji, o czym poinformował nas swoim tweetem:Odnosząc się do informacji ze strony TwitchStats.net, Summit1G posiada na tę chwilę 44 265 subskrypcji, natomiast Ninja ma ich 41 586. Trzeba jednak zaznaczyć, że liczba subskrybentów nie wyznacza całkowitego współczynnika popularności streamera i nie jest tym samym co liczba obserwujących. Jeżeli chodzi o obserwatorów, to Ninja nadal znajduje się na pierwszym miejscu i ma ich ponad 13 milionów, kiedy Summit1G zajmuje 5. miejsce z niecałym 3,5 milionem obserwujących.Jaryd Lazar wywodzi się z grania w Counter Strike: Global Offensive i tym też zasłynął na swoich streamach. Gracz stara się wprowadzać różnorodność podczas swoich transmisji próbując swoich sił w różnych grach. Po CS:GO przerzucił się na Fortnite, a aktualnie gra on głównie w Sea of Thieves, gdzie w dość spektakularny i humorystyczny sposób plądruje wyspy i statki innych graczy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.