Sukces polskiego YouTubera - ogromny przyrost subskrypcji!

Sukces polskiego YouTubera - ogromny przyrost subskrypcji!

Jeśli przeczytaliście już tytuł, powiemy Wam, że nie chodzi tu o Wardęgę czy reZigiusza! To Marcin Malczyński i jego sukces zdobycia ogromnych przyrostów w 24 godziny! Jeśli nie widzieliście przygód Sebastiana, Karyny i Marcina to koniecznie sprawdźcie ten artykuł, bo inaczej odwiedzi Was Seba z ekipą. Zapraszamy!


Wszystko zaczęło się 3 miesiące temu, gdy brat Marcina - Dawid dołączył do ekipy tworzącej kanał. Co prawda mogliśmy zauważyć go już wcześniej, lecz jego oficjalny debiut pojawił się w serii przygód Seby, dresa spod bloku. Razem wpadli na pomysł zrobienia odcinka pod tytułem "TYPOWY DRES", lecz nie spodziewali się takiego odzewu. W przeciągu kilkudziesięciu dni film uzbierał ponad 1 100 000 wyświetleń i znalazł się w TOP 6 najpopularniejszych filmów na kanale "Marcin Malczyński".
Dalej to już z górki. Seria była ciągnięta dalej, a armia HYPOWNIKÓW (nazwa widzów Marcina) rosła z godziny na godzinę. Tym sposobem YouTuber dorobił się 19 miejsca w godzinnych przyrostach na świecie! To wynik, którego może pozazdrościć niejeden YouTuber, bo w ciągu 60 minut nabił aż 758 subskrypcji! Przebił nawet takie gwiazdy jak Alan Walker, czy Webs & Tiaras - Toy Monster Compilations. Screen widnieje na prywatnym profilu Marcina, nic dziwnego to powód do dumy!Skoro zahaczyliśmy o statystyki to przytoczmy miesięczne przyrosty YouTubera. Wzrost liczby Hypowników znalazł się w TOP 10 miesięcznych wzrostów subskrypcji, a kanał Malczyńskiego rośnie z dnia na dzień! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali screena poniżej. Zobaczcie to sami!


Screenshot 2016-06-27 15-30-31

Dziś prawdopodobnie na kanale Marcina wybije 300 000 subskrypcji, więc możecie wyczekiwać tego momentu i pogratulować YouTuberowi! Jeśli chcielibyście się dowiedzieć kiedy dokładnie wbije tą upragnioną liczbę to śledźcie jego liczbę subskrybentów na żywo i odwiedźcie nasz fanpage APYnews, na którym wrzucimy specjalny post z tej okazji!


przyrost subskrypcji Marcin Malczyński

Jeśli zainteresowaliśmy Was Marcinem to zapraszamy do innych jego filmów z serii Typowego Dresa, bo trochę ich się nazbierało!


TYPOWY DRES 2
TYPOWY DRES 3
DZIEŃ Z ŻYCIA DRESA
Co myślicie o serii Typowego Dresa? Spodziewaliście się takiego sukcesu w przyrostach subskrypcji? Piszcie w komentarzach! Gitara siema.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl