Sukces książki Deynn i Majewskiego - internauci podzieleni

Sukces książki Deynn i Majewskiego - internauci podzieleni

Po wizycie popularnej pary w programie Kuby Wojewódzkiego stało się o niej w sieci naprawdę głośno i burzliwie. Mowa tutaj oczywiście o Deynn oraz Danielu Majewskim, którzy właśnie pomimo wzbudzonych kontrowersji zaliczyli niemały sukces marketingowy.


Mowa tutaj oczywiście o ich najnowszej książce "Trening Życia", którą w ostatnim czasie promują praktycznie wszędzie. Szeroko komentowany występ u Kuby Wojewódzkiego odbił się niemałym echem w sieci, co u internautów wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie tą parą. Zanim jednak o tym, warto na początku przyjrzeć się samej "literaturze". "Trening Życia" to nic innego jak motywacyjne dzieło z poradami oraz własnymi przeżyciami autorów.


W tej książce po raz pierwszy opowiadają o swoim fitnessowym życiu. O zwątpieniach, powrotach i pracy nad sobą, która trwa przez całe życie. Radzą, od czego zacząć i jak zrobić pierwszy krok do zmiany. Pomagają zrozumieć tajniki diety i treningu. - opis książki

Aktualnie Deynn i Daniel Majewski przeprowadzają spotkania autorskie w sklepach sieci Empik na terenie całej Polski. Te z kolei cieszą się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. Na każde z dwóch już odbytych (w Krakowie oraz w Poznaniu) przybyło po kilka tysięcy osób zainteresowanych kontrowersyjną parą oraz ich nowym projektem.W internecie pojawiło się naprawdę mnóstwo artykułów odnośnie tychże spotkań. Naprawdę ostro do sprawy podszedł portal Pudelek, który w dosadny sposób określa przedsięwzięcie pary jako "upadek literatury".

Pomimo podzielonych opinii internautów, książka zaliczyła naprawdę ogromny sukces marketingowy stając się jedną z najlepiej sprzedających się pozycji w Polsce.

Co sądzicie o projekcie "Trening Życia"?


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.