Suchar Codzienny wystartował z kanałem na YouTube!

Suchar Codzienny wystartował z kanałem na YouTube!

Na polską scenę YouTube'a wkroczył dzisiaj nowy zawodnik, który może sporo namieszać w przyszłości. Już teraz wiązane są z nim duże nadzieje i oczekiwania, jako że na pozostałych social mediach ich profile łącznie obserwuje ponad 1.5 miliona ludzi!


Suchar Codzienny na YouTubie będzie prowadzony przez Fafę i Myka, czyli autorów profilu Suchara Codziennego na Facebooku, którego lubi ponad 500 tysięcy osób oraz profilu na Instagramie, który liczy sobie aż 1.1 miliona obserwujących. Autorzy postanowili podbić kolejny serwis, jakim jest YouTube.


Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy odcinek na kanale, co ciekawe gościnnie pojawia się w nim Blowek. Cały film możecie zobaczyć poniżej:Chociaż jest to premierowy materiał na kanale Suchara Codziennego, to wcześniej udostępnione zostały dwie zapowiedzi, w których rozgrywał się konkurs o prototyp sucharbooka.


Jak mówią autorzy, Fafa i Myku, filmy na YouTube'owym kanale Suchara Codziennego mają pojawiać się codziennie, bo w końcu jest to Suchar Codzienny. Poza tym o samej formule i formacie programu niewiele wiadomo, będziemy musieli przekonać się o tym wraz z kolejnymi odcinkami.


Kluczowym pytaniem jest, czy autorzy Suchara Codziennego rzeczywiście będą w stanie dostarczać codziennie swoim widzom dawkę śmiechu? Jeśli się to uda, to podbicie YouTube'a może stać się faktem, zważając na doświadczenie Fafy i Myka w social mediach i profesjonalne podejście do kanału. Mocną stroną Suchara Codziennego jest także baza fanów, na których już na starcie mogą liczyć autorzy.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.