Stuu:

Stuu: "Teraz wiecie czemu nie tęsknię za Anglią"

Wczoraj późno wieczorem w Manchesterze pod koniec koncertu amerykańskiej gwiazdy Ariany Grande doszło do ataku terrorystycznego, w którego wyniku zginęły 22 osoby, a ponad 50 zostało rannych. Do tych tragicznych wydarzeń na swoim Instagramie odniósł się dzisiaj Stuu.


Stuart Burton część życia spędził w Anglii, prawie już trzy lata temu postanowił przeprowadzić się na stałe do polski, ze względu na coraz większą popularność. W swoim dzisiejszym poście pisze o zachowaniach emigrantów, które mógł obserwować na własne oczy w trakcie swojego pobytu. YouTuber jest również pełen obaw o swoją mamę, która nadal mieszka na wyspach.

W dalszej dyskusji w komentarzach twórca wyraża nadzieje, że Polska będzie silna i nie pozwoli na doprowadzenie do takiej sytuacji, jaka ma miejsce w Anglii.

Cały post:Wiele ludzi zastanawia sie dlaczego nie tesknie za Anglią. Teraz wiecie czemu. Ekstremalne wypadki jak te trafiaja do medii ale na codzien mieszkajac tam widzialem podejscie i zachowanie 'ludzi pewnej innej wiary' i wiele z was jest nieswiadomi jak naprawde sytuacja tam wygląda i co tam sie dzieje na codzien co powoduje nawet że na ciagle martwie sie o bezpiecznowć mojej mamy mieszkającej dalej w Angli. Nawet jesli nie ma potwierdzenia ze to był atak terorystyczny albo koregowany przes Isis to widzimy jednakze reakcje radikalistów i ich szczescie i zadowolenia z tego ataku...nawet w komentarzach na YT pod filmami z wydarzenia typu "zasłuzyliscie sobie na to" itd. Jestem w absolutnym szoku ale mieszkajac w Angli nie dziwie się ze coraz wiecej takich atakow sie wydarza bo wiem jaką mentalnosc mają tacy ludzie bo widzialem to na wlasne oczy. Kiedy urzad w koncu sie obudzi i zrobi cos z tym. Chyba bedzie za pozno. Moje serce i mysli do rodzin, i do młodych ktore ucierpiały przez ten niepotrzebny i zlosliwy atak.


Post udostępniony przez STUART KLUZ-BURTON (@stuuburton)

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.