Stuu otwiera własną siłownię!

Stuu otwiera własną siłownię!

Stuu szykuje dla swoich widzów kolejną niespodziankę, a szczególnie zadowolone będą osoby lubiące aktywność fizyczną. Na swoim snapie YouTuber poinformował, że otwiera własną siłownię! Takiej wiadomości nie spodziewał się chyba żaden fan twórcy. 


Stuart przekazał fanom informację o tym, że właśnie powstaje jego siłownia za pośrednictwem Snapchata. YouTuber podzielił się fragmentem wiadomości, w której znajdowały się zdjęcia tego miejsca. Na fotografiach widać, że projekt jest w trakcie remontu i dopiero powstaje, jednak wygląda na to, że wszystko powoli idzie w dobrą stronę. 

Nic dziwnego, że twórca postawił na otworzenie siłowni, skoro to właśnie wysiłek fizyczny jest od dłuższego czasu jego pasją. Wielokrotnie mogliśmy oglądać filmy nagrywane właśnie na siłowni, a sam Stuu odwiedza to miejsce bardzo często, co pokazuje w swoich social mediach.


Na ten moment nie znamy większej ilości szczegółów, ale ten projekt zapowiada się naprawdę ciekawie. Nie tylko widzowie Stuu ucieszyliby się na nową serię dotyczącą siłowni, która mogłaby być nagrywana w stworzonym przez YouTubera miejscu. Kibicujemy Stuu, gdyż z pewnością jest to jedno z ambitniejszych przedsięwzięć na polskim YouTube.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.