Stuu nagrał piosenkę i ogłosił wielki projekt

Stuu nagrał piosenkę i ogłosił wielki projekt

Ostatnio u Stuarta Burtona sporo się dzieje. Twórca ogłosił właśnie dwa ogromne przedsięwzięcia - jeden z nich jest już dostępny na platformie YouTube, a drugi potrwa... dwa lata. O co może chodzić?


Zacznijmy od projektu na nieco mniejszą skalę. Wczoraj na kanale Stuu pojawiła się piosenka wraz z teledyskiem pod tytułem "Best Life". Całość wykonana jest w języku angielskim, a Stuart śpiewa tam wraz z Lexy.Ostatnio coraz więcej twórców decyduje się na zamieszkanie wraz ze swoimi przyjaciółmi (bądź innymi influencerami) w specjalnie kupionym lub wynajętym domu, by razem tworzyć materiały i relacjonować codzienne życie w obiekcie. Na podobny pomysł wpadł Stuu, lecz wszystko odbędzie się na nieco większą skalę niż jest to np. w przypadku Ekipy Friza.

Jak się okazuje, agencja Spotlight wynajęła od anonimowego właściciela willę w jednej z podwarszawskich miejscowości. Budynek na czas trwania projektu (dwa lata) został przechrzczony na Dom X.

Źródło: WM


W obiekcie zamieszkują już od wczoraj Stuu, Marcin Dubiel, Julia Kostera, Lexy Chaplin oraz Kacper Błoński - razem stworzą Team X. Wraz z YouTuberami, w domu znajdować się będą operatorzy kamer, montażyści i dźwiękowcy, którzy będą nagrywać cały pobyt ekipy.

Źródło: WM


Agencja Spotlight zainwestowała w projekt około kilkaset tysięcy złotych, lecz dokładna kwota nie jest znana. Swój wkład w opłacenie przedsięwzięcia miał także Stuu.

Każdego tygodnia ma pojawiać się kilkanaście filmów właśnie z Domu X - każdy z nich będzie akceptowany przez agencję Spotlight. Jaki w ogóle jest cel całej akcji?

Źródło: WM


Podczas spotkania prasowego, Stuu stwierdził, że głównym zamierzeniem projektu jest "wyhodowanie" nowego pokolenia YouTuberów. Sam Stuart po zakończeniu opisywanego przedsięwzięcia chce ograniczyć swoją działalność jako twórca internetowy.

Nie do końca jeszcze wiadomo w jaki sposób to wszystko będzie działać, lecz możemy się w willi spodziewać mnóstwa gości - popularnych z sieci, jak i tych niekoniecznie znanych.

Źródło: WM / YouTube

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.