Stuu i Littlemooonster zamieszkają w

Stuu i Littlemooonster zamieszkają w "akwarium"

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, że Stuu i Littlemoonster96 zamieszkają razem w centrum handlowym. I nie, nie był to żaden żart z naszej strony. Teraz poznaliśmy szczegóły tej akcji i możemy obejrzeć miejsce, w którym twórcy spędzą razem 2 tygodnie.


Od 14 do 29 stycznia w centrum handlowym "Silesia" znajdującym się w Katowicach, powstanie specjalne miejsce, w którym zamieszka Stuart wraz z Angeliką. - Młodzi idole zamieszkają w specjalnie zbudowanym „Domu Youtuberów”, wyposażonym w dwa pomieszczenia mieszkalne oraz elementy niezbędne do codziennego funkcjonowania. Dzieci i młodzież, przebywając w naszym Centrum, będą mieć możliwość bliższego poznania swoich internetowych ulubieńców - pisze na swojej stronie CH Silesia.

ROZPOZNASZ YOUTUBERÓW PO ICH OCZACH? ROZWIĄŻ QUIZ KLIKAJĄC TUTAJ.


Tak będzie wyglądało specjalne "akwarium", w którym znajdywać będą się YouTuberzy.
Powyższy pomysł podzielił ludzi. Fani YouTuberów piszą, że chętnie przyjdą z odwiedzinami, natomiast osoby, które nie interesują się twórczością Stuu oraz LM96, porównują to wszystko do ZOO. Opinie są rożne, ale jedno jest pewne. Katowickie centrum handlowe odwiedzi specjalnie dla nich na pewno sporo osób, a my ze strony twórców możemy spodziewać się obszernej relacji z miejsca wydarzenia. A wy, co o tym sądzicie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.