Stuu zdradza szczegóły otwarcia swojej siłowni!

Stuu zdradza szczegóły otwarcia swojej siłowni!

Około miesiąc temu pisaliśmy o tym, że Stuu otwiera własną siłownię. Niestety nie poznaliśmy wtedy zbyt wielu szczegółów, teraz jednak na kanale Stuu Plus pojawił się film, w którym Stuart opowiada o powstającej siłowni i zdradza, kiedy będzie ona otwarta.


Siłownia Stuarta będzie nazywać się Forma & Siła i znajduje się w Mikołowie. Pomysł na siłownię narodził się w głowie Stuarta, gdy zobaczył, że jego trener Marcin wraz z żoną Moniką otworzyli siłownię, która bardzo dobrze prosperowała. Wtedy Stuu postanowił dogadać się z nimi i spróbować swoich sił w biznesie.

Na filmie widać, że siłownia jest jeszcze w stanie generalnego remontu i wszystko jest w surowym stanie, ale jak Stuart zapowiada, otwarcie ma odbyć się już w marcu. Karnety natomiast będą sprzedawane już od stycznia, a więc to wszystko nabiera realnych kształtów. W ofercie siłowni będą nie tylko maszyny do ćwiczeń, ale także zajęcia ze sztuk walki prowadzone przez jednego z zawodników KSW czy ćwiczenia fitness. Sami zobaczcie, jak to wygląda:Jest w tym wszystkim jednak lekki smutek Stuu, ponieważ mówi on, że niestety sam już nie może trenować i dbać o swoją sylwetkę tak jak kiedyś. Jest to spowodowane jego problemami z kręgosłupem, które uniemożliwiają mu ćwiczenie na siłowni. Obiecuje on jednak, że często będzie zaglądał do swojego klubu, żeby wszystkiego doglądać i wspierać trenujących.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.