Nowa edycja The Voice of Poland ze

Nowa edycja The Voice of Poland ze "strefą TikTok"

W najbliższą sobotę rozpocznie się kolejna już - jedenasta - edycja programu The Voice of Poland. Jak się okazuje, Telewizja Polska postanowiła w jej ramach rozpocząć współpracę z m.in. Ewą Zawadą tworząc tzw. strefę TikTok.


Telewizja coraz częściej stara się łączyć siły z osobami znanymi z internetu. Nie tak dawno byliśmy świadkami chociażby występu Krzysztofa Gonciarza w programie Kuba Wojewódzki. Na tym nie koniec!

Za kilka dni (12.09) rozpocznie się jedenasta edycja popularnego muzycznego show The Voice of Poland. Co ciekawe, Telewizja Polska postarała się o zaangażowanie influencerów znanych z platformy TikTok. Specjalnie na tę okazję stworzono specjalną strefę, gdzie będą nagrywane materiały na profil programu.
Będzie za nią odpowiedzialna Ewa Zawada (3,9 mln obserwujących) - jedna z najpopularniejszych TikTokerek w Polsce. Nie zdradzono niestety na czym szczegółowo będzie polegać współpraca, więc należy poczekać do soboty, kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek jedenastej edycji The Voice of Poland.
Jeśli jesteście zainteresowani całą akcją, to warto także zaobserwować na TikToku profil programu @thevoiceofpoland, ponieważ - najprawdopodobniej - pojawiać się będą wszelkie materiały.

 

Co sądzicie o "strefie TikTok"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.