Streamerzy pomagają bezdomnym zwierzętom!

Streamerzy pomagają bezdomnym zwierzętom!

Kilka dni temu rozpoczął się projekt charytatywny "Daj bezdomniakowi donejta", do której zaangażowani zostali liczni streamerzy. Za organizację przedsięwzięcia odpowiadają inSTREAMLY oraz Karmimy Psiaki.


Osoby odpowiedzialne za ogólnopolską akcję Karmimy Psiaki postanowili nawiązać współpracę z popularnymi streamerami. Podczas ich transmisji na żywo wyświetlane są specjalne powiadomienia o możliwości pomocy bezdomnym zwierzakom.

Do akcji "Daj bezdomniakowi donejta" włączyli się także twórcy narzędzia inSTREAMLY. To właśnie dzięki niemu możliwe jest umieszczanie specjalnych komunikatów podczas transmisji na żywo. Jeśli chodzi o samych influencerów - inicjatywę wsparli m.in. Pago, Kubon, Taiovsky oraz Demonzz. 

Źródło: Karmimy Psiaki


Reklamy wyświetlane w trakcie streamów przekierowują do TEJ strony, gdzie można wesprzeć schroniska na dwa sposoby - poprzez przelanie jednorazowego "donejta" oraz ustawienie cyklicznej płatności.

Oczywiście zachęcamy do udziału w akcji - niemalże każda wpłata pozwoli na zakup karmy dla psów, a także przyspieszy czas ich oczekiwania na nowy dom.

 

Co sądzicie o opisanej akcji? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.