Popularny streamer pobił swoją dziewczynę podczas transmisji na żywo!

Popularny streamer pobił swoją dziewczynę podczas transmisji na żywo!

Niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć w internecie lub w wiadomościach o ludziach, którzy dokonali aktów przemocy wobec członków swojej rodziny podczas transmisji na żywo. Ostatnio głośno zrobiło się na temat chińskiego streamera, który pobił swoją dziewczynę podczas transmisji na żywo.


Vasili to chiński streamer, który znany jest ze swojego impulsywnego i energicznego zachowania. Niejednokrotnie podczas jego transmisji na żywo dochodziło do tzw. "rage quitów", w szczególności, gdy nie szło mu zbyt dobrze w jakimś meczu w League of Legends. Na ostatnim streamie jego dziewczyna skomentowała jego wybuchy złości, z czego nawiązała się taka dyskusja:
– Jesteś głównym problemem, wiesz? I wciąż oskarżasz innych, nie tylko w grze, ale także fanów na swoim kanale.
 wciąż się śmiał i skrzywdził mnie. Mentalnie.
– Możesz po prostu go zablokować. Następnym razem po prostu go zignoruj. On też streamuje, wyglądasz bardzo głupio, wiesz?

Następnie, po intensywnej rozmowie Vasili rozpoczął demolkę we własnym pokoju - wywrócił biurko i porozrzucał różne przedmioty po pokoju. Bez szwanku nie wyszła także jego dziewczyna, którą streamer zwyzywał i groził śmiercią. W pewnym momencie obecni widzowie mogli usłyszeć dziewczynę, która zapytała się mężczyzny, dlaczego ją uderzył. Po jakimś czasie przyjechała policja (wezwana przez kobietę) i zabrała nerwowego streamera. Ponadto został wyrzucony z drużyny, w której dotychczas grał. Całe zajście możecie obejrzeć poniżej.



Na temat całej sytuacji wypowiedziała się sama dziewczyna streamera. Twierdzi ona, że do faktycznego pobicia nie doszło, a policja została wezwana przez jej przyjaciela, z którym dzieliła się wrażeniami. Dodała, że chciała tylko wziąć swoje rzeczy i wyjść z pokoju jak najszybciej, to samo przekazała funkcjonariuszom. Podkreśliła także, że nie są już razem, ale ma nadzieje, że cała sytuacja skończy się dobrze. Na koniec oznajmiła, że powodem jego ciągłych złości jest prawdopodobnie piętno odciśnięte w dzieciństwie.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.