Stream z gry Destiny 2 pobił rekordy popularności na Twitchu!

Stream z gry Destiny 2 pobił rekordy popularności na Twitchu!

Mimo tego, że gra Destiny 2 nie ujrzała jeszcze światła dziennego, to pierwszy stream, na którym twórcy pokazali pierwsze rozgrywki światu zobaczyło już około 1,4 miliona widzów. Czy transmisja z wydarzenia pobiła rekord oglądalności serwisu Twitch?


[banner id="27429"

Dziś w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Los Angeles odbywa się święto wszystkich fanów gry Destiny. Firma Bungie zorganizowała event w hangarze na lotnisku, gdzie pojawili się dziennikarze z całego świata. Gra dostępna będzie dopiero na początku września, lecz już teraz stream z pierwszymi urywkami gry i prezentacją ogólną gry był dzisiaj najbardziej oglądaną transmisją na platformie Twitch.

W ciągu zaledwie godziny na livestreamie pojawiło się aż około 1,4 miliona osób. O podobnych statystykach mogliśmy usłyszeć podczas turnieju CS:GO ELEAGUE Major w Atlancie, gdzie podczas finałów transmisję zobaczyło aż około 1,1 miliona fanów e-sportu.

Jeśli chcecie zobaczyć jak prezentuje się gra, to obejrzyjcie zapis z transmisji:

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.