Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Okres streamów charytatywnych w pełni - trwa m.in. wielki live spod szyldu "Ja,Paczka" organizowany przez ekipę jarock.pl. Za nami półmetek streamu i już teraz można mówić o niemałym sukcesie. W chwili pisania artykułu na koncie zbiórki jest już ponad 50 tysięcy złotych, a liczba ta z pewnością jeszcze wzrośnie.


To już III edycja specjalnego 100-godzinnego live'a na Twitchu, z którego cały dochód trafi do tych najbardziej potrzebujących. Wydarzenie rozpoczęło się 13 grudnia i od tamtej pory zebrano już ponad 50 tysięcy złotych. Cały czas można dołożyć swoją cegiełkę na stronie wydarzenia. Znaleźć można tam również wszystkie inne niezbędne informacje dotyczące całej akcji jak harmonogram czy specjalnie przygotowana lista wyzwań. Oczywiście wszystkich zainteresowanych zapraszamy także na sam live dostępny pod tym linkiem - prowadzący cały czas dbają by emocji nie zabrakło oraz by wszyscy uczestnicy live'a bawili się jak najlepiej. O kolejnych postępach oraz najciekawszych akcjach możemy dowiadywać się także obserwując m.in. z oficjalny profil organizatorów akcji na Facebooku.Stream zakończy się 17 grudnia tj. niedziela o godzinie 24.00. Wtedy to powoli będzie można mówić o pierwszych podsumowaniach zbiórki. Z racji, że zostaliśmy patronem medialnym tego wydarzenia, z pewnością pojawi się u nas specjalny artykuł na ten temat. Tymczasem jeszcze raz zachęcany do wsparcia akcji - naprawdę warto.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.