Zrobili streama z iglo! Zobaczcie ile osób ich oglądało

Zrobili streama z iglo! Zobaczcie ile osób ich oglądało

Streamy na YouTube są jedną z najbardziej atrakcyjnych form rozrywki w internecie. Dają możliwość przyciągnięcia na transmisję tysięcy osób o ile ma się jakiś pomysł na to, co będzie się robić. Friz - polski YouTuber z 500 tys. subskrypcji na koncie, wpadł na niesamowity pomysł, który niebywale spodobał się jego widzom i nie tylko.


Już ponad dwa tygodnie temu, na kanale Friza pojawił się film z lepienia gigantycznej kuli ze śniegu. Chwilę później YouTuber postanowił wysadzić ją używając petard. Zapewnił wtedy jednak, że przy najbliżej okazji zbuduje iglo! Na obietnicach się nie skończyło, a gdy tylko spadło więcej śniegu, Friz wraz ze znajomym - Mateuszem, wziął się za budowę tej niecodziennej konstrukcji. Wszystko zajęło im kilkanaście godzin i zostało udokumentowane, a chwilę później opublikowane na kanale Friza:Kolejną zapowiedzią był oryginalny pomysł przeprowadzenia livestreama z iglo. Jeszcze tego samego dnia, którego został opublikowany materiał z jego budowy, Friz wraz ze znajomym odpalił transmisję na żywo z wnętrza tej budowli. W 3,5 godziny trwania livestreama, obejrzało go łącznie ponad 500 tysięcy osób, a sam livestream znalazł się na 13 miejscu na karcie Na Czasie z liczbą blisko 50 tysięcy łapek w górę! Teraz zapis streama znajduje się już na 8 miejscu popularnych wideo na YouTube.Powyższy przykład jest doskonałym dowodem na to, że wystarczy mieć wyjątkowy i oryginalny pomysł na live, aby osiągnąć liczby, które do tej pory kojarzone są z kontrowersyjnymi transmisjami polskich streamerów. Jesteśmy ciekawi na jakie kolejne pomysły wpadnie Friz, a może i inni YouTuberzy!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.